Celot prieks

Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Celot prieks

Atbildēt druska » Pirm Sep 05, 2016 6:49 am

Ja saja valsti esot viss ka reiz Krievija vai Kuba noslegts un par visu japrasa atlauja bet stingriba tur esot.. Vietejie doma un dzivo ar tadu ka,, vai sodien var atlaut to pasu ko vakar. Bet stingra valsts ir labak ka visatlautiba un katra valsti savi likumi,,
Toties kads ir nopelnijis,, atlauju labak neatgriesties saja valsti, ja nu negrib pasedet cietuma,, isi un skaidri,, bet kape neko gandriz nevar fotografet,,,nesaprotu
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Atbildēt malv » Otr Okt 04, 2016 12:42 pm

Nikaragva nav ļoti populārs tūrisma galamērķis un tā it nemaz nav ceļotāju pārpildīta, taču šī valsts ir viens no labākajiem atpūtas galamērķiem tādiem cilvēkiem kā "bekpekeri" jeb ceļotāji ar mugursomām. Nikaragva ir perfekts galamērķis tiem, kas vēlas piedzīvot gana mežonīgas vides un mierpilnas atpūtas sajaukumu – plašumus un elpu aizraujošus dabas skatus un koloniālās vēstures un kultūras elpu bez vētras savā bankas kontā. Te tā dēvētie mugursomnieki dodas uz Granadu, lai redzētu unikālās koloniālās ēkas, bet uz Laguna de Apoyo, lai savām acīm skatītu fantastisko vulkānu ezeru Masaja (Masaya), kas atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Granadas.
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Atbildēt malv » Otr Okt 04, 2016 12:42 pm

Ja plānojat apmeklēt Nikaragvu, tad labākais laiks, lai to darītu, ir no decembra līdz februārim, kad tur ir sauss un gaisa temperatūra ir aptuveni 32 grādi.
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Pirm Okt 10, 2016 10:52 pm

Isteniba sapnis ziemas vakaraa. Apmeklet tadu zemi man liekas jocigi,, nedaudz bail, tiesi tapat ka piemeram Cubu man butu bail apmeklet, liekas tada pati valdiba ka Krievijabezpridels notiek..
Iet kadreiz raidijums par valsts advokatiem piemeram Taivana, ka tu viss notiek,, kam nauda tas mal, kam nav, sez cietuma cietuma
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Otr Feb 21, 2017 7:27 pm

Nu sogad man ta liekas,, saja fiziski isaja laika, no janvara lidz marta beigam,, ,, ja pec skaita, tad 17 cilveki, pazinas un draugi ,, lido un atpusas Tenarife,, Spanija sogad populara,, vispar .
Man ari sogad nesanak nekur talak aizbraukt ka uz Indiju,, lidz vasarai sakramesu somas un lidosu,, lenam jau saku pakot.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi