Hobijs bizness

Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Hobijs bizness

Atbildēt zverins » Cet Okt 06, 2016 6:37 am

Nespeju noticet,, 10 h zemes ar dargajiem aboliem,,un visadam skirnem,, nespeju iedomaties, kadas tas skirnes, noteikti visas iespejamas.
Saimnieki veido ekskursijas , super,, tadus gabalus neizstaigasi ka turists,,paredisies un vel veders sasapesies.
Nu ar tadiem daudzumiem vajag gan savu biznesu , sula, zavetie un kadi tur vel aboli.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Re: Hobijs bizness

Atbildēt suse » Cet Okt 06, 2016 6:41 am

Cidonijas ir super produkts, man liekas ka vinu var lietot visadod veidos tomer. Majas apstaklos super sulu var uztaisit un ir tie zavetaji, majas apstaklos, kas ari ,,izzave piemeram cidonijas, un grauz ka semackas,. Nekas vederam nenotiks,, neradisies skabe, ja neapedisi kadu kg viena reize.
Bet no sulas gan ,gan atdzerties, gan, vitamini viena reize,, loti labs auglis, daudz izklausas ka nav jakopj.
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Hobijs bizness

Atbildēt malv » Cet Okt 13, 2016 4:42 pm

Uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Preiļu nodaļu, informējot gan skolēnus, gan jauniešu par uzņēmējdarbību un tās attīstības iespējām Latgalē. Ar savu saražoto produkciju uzņēmums atbalsta Jersikas pagasta un Līvānu novada pašvaldības organizētos pasākumus.Sākotnēji plāns bija ražot čipsus no vietējo zemnieku audzētajiem kartupeļiem, tādējādi veicinot arī kartupeļu nozares attīstību Latgales reģionā, kur ir potenciāls kartupeļu audzēšanai. Tika izvērtēts un secināts, ka tas ir dārgs ražošanas process un, lai iekarotu un apgūtu lielāku tirgus daļu, nepieciešamas lētākas pamatizejvielas, līdz ar to tās tiek iepirktas no ārzemēm.
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Hobijs bizness

Atbildēt druska » Piekt Okt 14, 2016 10:25 am

Zane Zaharova jeb "ZZ_Fashion" dibinātāja, kā viņa pati stāsta, nav biznesmene klasiskajā izpratnē, tomēr visiem projektiem pieiet ar īpašu rūpīgumu un entuziasmu. Pirms astoņiem gadiem uzsākusi savu ceļu modes džungļos vien ar studiju gados dāvinātu šujmašīnu, tagad sasniegusi atpazīstamību ārzemēs un pavisam nesen – arī vairāku līgavu vidū. Kā bakalaura darbs palīdzēja izveidot pašai savu uzņēmumu, par pundurtrusi, kas apskādējis jau pabeigtu kleitu dažas dienas pirms kāzām un ceļu pretī zvaigznēm
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Hobijs bizness

Atbildēt zverins » Piekt Okt 14, 2016 10:30 am

Nu forss stasts, bet ar minimumu vel nepietiek ir kaut kas ko vel vina ir nepateikusi, jo finanses ari vajag nedaud zlai nopirktu kaut ko,,piemeram audumu,, fundamentali vajag nedaudz..
Bet kopuma prieks , ka kads tomer sanemies un atrod veidu ka izspraukties caur malinam, lai notiek un nonak ari pa visu..
Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Re: Hobijs bizness

Atbildēt dzivniecins » Piekt Okt 14, 2016 4:05 pm

Latvija zinu kadus divus sos varonus, cipsu taisitajus,,ka saka ka privati un diezgan forsi aizgajusi..Nav viegli uzsakt, patiesiba, kaut ari ja tev ir kads kuskits zemes un naudas..Citreiz tas bailes no nezinama un nesaprotama ,,kas un ka biede vairak ka vajadzetu, ka slimiba ar mums ir ,,un dari ko gribi
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Hobijs bizness

Atbildēt druska » Pirm Okt 17, 2016 11:26 am

ja, lai kaut ko uzsaktu, vajag visdargako, laiku un info. Dargs laiks, jo tev viss jasamekle , kas nav tik viegls un nav tik viegli atrast to informaciju kuru vajag, patiesiba laiks un zinat, ko meklet, jo no samekletas info vel ir jaizskiro kura ir ta vajadziga un ta info kura ir norades un kur ir jamacas lai atrastu pareizo..
Sis meklesanas laiks ir vis dargakais..

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 2 un 0 viesi