Toposajiem autovaditajiem.

Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Toposajiem autovaditajiem.

Atbildēt Dora » Pirm Okt 17, 2016 4:46 pm

No 1 novembra atkal likuma izmanas 358 MK. Kopuma ta,, palielināja obligātās braukšanas reizes, teoriju sadalija pa 5st un jābūt 100 procentīgam apmeklējumam. Nu ka to var vienmer izdarit ? Bet viens tads liels stulbums ir jāmaksā par braukšanu caur skolu :?
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Re: Toposajiem autovaditajiem.

Atbildēt suse » Cet Okt 20, 2016 4:33 pm

Četras galvenās izmaiņas, kas jāzina topošajiem šoferiem:
Galvena maksa par B kategorijas apmācībām var pieaugt par 40-50%. Pašlaik šis kurss vidēji izmaksā 700 eiro
teorijas daļa kļūs sarežģītāka un ilgāka, turklāt ne tikai "uz papīra", bet arī praksē
praktiskā apmācība – braukšanas stundas – kļūs sarežģītāka un ilgāka tikai uz papīra, bet maksa par to var pieaugt
autoskolas, kas izmanto "pelēkās" shēmas dokumentu noformēšanai, apmācībām vai nodokļu maksāšanai, nonāks riska zonā un tām būs daudz vieglāk atņemt licenci.
Lietotāja avatars
suse

Atbildēt suse » Cet Okt 20, 2016 4:34 pm

Svarīgāks fakts ir tas, ka no 1. novembra CSDD būs tiesības nekavējoties atņemt (vai apturēt atļaujas darbību) autoskolai tiesības mācīt kursantus, ja tiek konstatēti dokumentu noformēšanas pārkāpumi. Pašlaik tas iespējams tikai atkārtoti konstatējot līdzīgus pārkāpumus. Līdz ar šo normu riska grupā nonāk autoskolas, kas darbojas pēc "pelēkajām" shēmām.
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Piekt Okt 21, 2016 12:03 pm

kopuma lai viss valstij izdodas ne?Auto skolas ir soka, studenti vel trakak soka un trakakais ka cenas nepalielinas nedaudz , tas palielinas lidz pat 50 procentiem vietam.. Nezinu ar kuru galu doma valsts,vai tiesam labak nesanemt neko vai sanemt kaut ko. Nabaga mes
Lietotāja avatars
suse

Atbildēt suse » Piekt Okt 21, 2016 2:21 pm

Es vel joprojam nevaru ptvert tas nenormalas izmaksas, kapec jamaksa caur skolu. Noteiktas lielaks skaists brauksanai, vai tas man kaut ko dos,, ne,, kamer es nebaucu labi, eksamene tik kunta netieku lidz iksanai,, ko man maina tas noteiktas ,,daudz vairak ka ir uz doto bridi, pilnigi neko.
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Piekt Okt 21, 2016 4:25 pm

Nu iesakuma, jeb pareizak sakot es esmu dross ka sogad da nu ne viens neiestasies skola, un aktivi palielinasies tas fakts, ka darbinieki, kas strada ar dokumentiem,, taisis tas istas,,saucamas drive licenze,, un bus papildus ienakumi viniem par saucamajam licenzem,,
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Pirm Okt 24, 2016 3:40 pm

Dazas auto skolas ir pilniga panika,, skoleni lec uz stundam, stundas tiek parceltas lai atrak viss notiek, vardsakot atkal viss viena bedre ka jau Latvijai

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi