apdrošini savu un galvenais savu bērnu dzīvību

Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

apdrošini savu un galvenais savu bērnu dzīvību

Atbildēt rezeda.lv » Otr Sep 13, 2016 9:50 pm

AS BALTA rīko akciju uz skolas laiku, piedāvājot īpaši labus nosacijumus bērnu apdrošināšanai, tajā tiek iekļautas visas opcijas, apdrošināt var bērnu līdz 19g vecumam. Turklāt šobrīd 3+ kartes īpšniekiem katrai bērna polisei ir piemērojama atlaide 40%
sīkāk par apdrošināšanas polisēm jautājat man :)
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: apdrošini savu un galvenais savu bērnu dzīvību

Atbildēt zverins » Tr Sep 14, 2016 8:18 pm

Ja runa par adrosinasanas piedavajumiem, tad man nav nekadas ticibas ,,tad reiz biju apdrosinajusies un sevi, dzivokli un dzivibu . Gadijas ka pie sis naudas, ka velak izradijas, vareja tikt tikai tad, ka izlasijam pec tam un sapratam, ja abi vecaki mirst, un tad berns var sanemt to naudau.. Apdrosinati bijam abi vecaki viena reize, un kontrakta bija tads piedavajums,, paskaidrojums, ka, ja abi..
Vispar mes neko nemeklejam , bet tad mes atri vien partruacam to kontraktu,,slegts tika pie tam, banka :cry: :twisted: GM
Lietotāja avatars
rezeda.lv

Atbildēt rezeda.lv » Tr Sep 14, 2016 9:39 pm

O, jā, bankas ir īapši neskas, turklāt arī pašas slēgtās polises bankās ir stipri dārgākas. AS BALTA tik drastiski noteikumi nav, turklāt dzīvokli noteikti iesaku apdrošināt, jo ik vienam ir svarīgs jumts virs galvas :)
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Cet Sep 15, 2016 10:03 am

Bankas tiesam ir reizem neizprotami noteikumi. Zinu ka bankas ir apdrosinasana dzivibas ar uzkrajumiem un bez uzkrajumiem. Tie butu uzkrajumi pensijai, kas ka jau reiz redzejam, nav uzticibas, nogrieza pensijas ka tik turies pensionariem .
Tad uzkrajumi berna nakotnei lidz kaut kadiem gadiem.
Man vairs piemeram nekadas apdrosinasanas nav, iznemot masinai, bet ari es skraidu no vienas pie otras, jo mekleju letako, nekas vairs nav patstavigs 8-)
Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Cet Sep 15, 2016 2:31 pm

Uzkrājumam ir fiksēta procentu likme, kas ir zināma līguma slēgšanas brīdī un tiek norādīta polisē. Procentu peļņa tiek aprēķināta katru dienu, un reizi ceturksnī šī peļņa tiek pieskaitīta Jūsu uzkrājumam. Lai cik skaisti neuzraksta, viss ir viens viens netaisnigums darbibas, jo ta nenotiek. Ar bankam nav nekadas ticibas , tapat ka valdibai. 8-)
Lietotāja avatars
rezeda.lv

Atbildēt rezeda.lv » Piekt Sep 16, 2016 6:19 pm

tas gan, bankas to vien zina, kā raust sev naudiņu :@

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 2 un 0 viesi