Amazones (UK) regulārais atlaižu špikeris

Lietotāja avatars
helmuc
Atbildes: 42
Pievienojies: Tr Mar 09, 2016 1:10 pm

Amazones (UK) regulārais atlaižu špikeris

Atbildēt helmuc » Piekt Mai 13, 2016 7:29 pm

čau, čau.. droši vien jau daži no jums zin - kādu laiku atpakaļ veltīju dažas naktis un izveidojis tabulu, kas atver durvis, kas ir noslēptas no Amazones lietotājiem http://www.outlived.co.uk/amazon-discount-codes/

Lieto šo tabulu, lai tev būtu vieglāk atrast interestantas atlaides, kas ir pašlaik aktīvas Lielbritānijas Amazones sistēmā. Tabula ir izveidota pēc iespējas vienkāršāka un atlaides ir sakārtotas balstoties uz produktu līnijām.

Katra norādītā atlaide vedīs uz lapu, kur tā būs minimālā atlaide. Piemēram, 50% aizvedīs uz lapu, kur atlaides būs -50% un vairāk!

Attēls

kaut kā tā ;)
Helmuts

p.s. lūdzu saprotiet, ka esmu to izveidojis peļņas nolūkos - sadarbojos ar Amazon Services LLC Associates programmu, kas ļauj interneta mājaslapām pelnīt reklamējos Amazones produktus un piedāvājumus. un es atradu šādu veidu, kur Amazone no savas peļņas man atmet dažus penijus no katra pirkuma :) Helmuts

p.p.s. lūdzu rakstiet, ja jums ir nepieciešamas papildus apslēptās kategorijas - ja būs iespējams, es tās atradīšu un nopublicēšu..
Lielākais un vienīgais aktīvais Lielbritānijas latviešu forums http://www.Tauta.uk
Lietotāja avatars
helmuc
Atbildes: 42
Pievienojies: Tr Mar 09, 2016 1:10 pm

Re: Amazones (UK) regulārais atlaižu špikeris

Atbildēt helmuc » Piekt Mai 13, 2016 7:30 pm

.. mazliet vēlāk varbūt jāuztaisa video kā pareizi meklēt atlaides un kā staigāt pa atlaižu kategorijām, nepazaudējot super piedāvājumus.

Helmuts
Lielākais un vienīgais aktīvais Lielbritānijas latviešu forums http://www.Tauta.uk
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Piekt Mai 13, 2016 10:25 pm

Nu ideja nav slikta,, publicet video,, bet mums atlaides nekad nav pa daudz.
Es piemeram krustmeitai mekleju mantas,, nui nacas meklet pa visurieni lidz atradu kaut ko no ta ko vina prasija, jo vinas gaumei nevaru atrast kur ir tas ko es varu atrast no vinas gribeta :P
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Otr Mai 24, 2016 11:13 pm

Es par sito biju dridejis bet isteniba pilniba vinu neizprotu ka vins precizi strada.
Vinam ir ka no orginalas preces cenas ir % atlaide un ta cena veidojas vai ka.
Man ir apmulsusm
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Tr Mai 25, 2016 6:42 am

Cena ir laba reizem tiesam,, bet kada jega labai cenai, japacel piegadi lidz un pari griestiem, tadel nekadas labas cenas tur nav.. es ja kaut ko atradu tur, tad lidz ar cenu vairs man nevajag par tadu cenu,, politika ir vienkarsa ,, cena lab, cilveks ieliek groza, bet kad vajag maksat ieraugot sadu piegadi vairs prece nav vajadziga,, tas ir nedaudz parspileti un pastulbi man liekas :oops:

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi