un jau nu...par nieka summu, nopietna atlīdzība!

Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

un jau nu...par nieka summu, nopietna atlīdzība!

Atbildēt rezeda.lv » Cet Okt 06, 2016 7:02 pm

Sveiki, ja ir interese, mums šobrīd ir super labs piedāvājums un proti varam apdrošināt pret dažādām traumām, turklāt tās, kas notiek 24h diennaktī neatkarīgi no tā mājās, darbā, bērnu dārzā, skolā, Latvijā, vai ES. Izmaksas šādai polisei pilnai paketei ir sākot no 24 eiro gadā (standarta piedāvājums ar dzīvības apdrošināšanas summu tikai 9000eiro, extra piedāvājums 48eiro gadā summa par dzīvību ir jau 20 000eiro un vip piedāvājums 144eiro, kur dzīvības apdrošināšana ir jau 70 000eiro. Nevajag trakot, Es ieteiktu extra, pilnīgi pietiekams. Smalkāk un sīkāk varu nosūtīt Tev uz epastu info.
Atsūti to, ja ir interese ;)
Var jau teikt, ar mums nekad, nekas nenotiek, bet statistika traumu ziņā ir visai bēdīga, sasitumi uz ledus, galvas traumas, aplaucēšanās, lūzumi, brūces un daudzas citas sadzīvē radītas traumas un kāpēc gan neizmantot iespēju apdrošināties pret tām!
Apdrošinoties Tev ir garantija, kad visu naudiņu, ko iztērēsi medikamentos un par ārstēšanos traumas gadījumā saņemsi atpakaļ ar uzviju.
Apdrošināt var gan bērnus, gan pieaugušos, senjoriem pēc 61g, apdrošināšanas izmaksas ir augstākas. Polise darbojas visā Latvijā un ES valstīs.
AS "BALTA" apdrošināšanas konsultante : Līga 22334021
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Re: un jau nu...par nieka summu, nopietna atlīdzība!

Atbildēt Dora » Piekt Okt 07, 2016 2:08 pm

Izlasi kas tur isti ir domats ar vardu,, apdrosinasna.. vai ,,lai piemeram sanemtu par salauztu roku vai kaju,, vajag noteikts stundas nogulet slimnica, vai piemeram, obligati jabut :lol: ekspertizei jabut,, ,jo ar lupu jalasa, tas ko mes parasti nelasam. un zemudeni ir daudz, un ka jau zini, tie akmeni ir slideni. :D
Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

Re: un jau nu...par nieka summu, nopietna atlīdzība!

Atbildēt rezeda.lv » Piekt Okt 07, 2016 9:10 pm

ir jautājumi, būs atbildes!

nogaidīšana attiecas tikai uz sadaļu slimības, neviss uz sadaļu traumas.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi