Klāt vasaras pēdējā diena!

Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Klāt vasaras pēdējā diena!

Atbildēt dzivniecins » Cet Sep 22, 2016 6:44 am

Nu zel zel! lāt vasaras pēdējā diena ir pienakusi un tulin jau saksies Rudens un visi trakie Rudens brinumi klat.
Nu ir zel ka ta vasa ir tik isa un ka mes vinu nevaram paturet ilgak - bet tada ir pasaule un tur nekas :(

Bet taja pasa laika - nemsim sis varasas labas atminas un domas lidzi ar mums un paturesim ar sevim un lolosim, lidz nakamai vasarai.

Tad ir tads labs jautajums? kadas labas atminas jus sogad patursiest un aceresieties viss labak.

*Es pats viss labak aceresos vasaras nometni kura sovasar es stardaju un izbaudiju. Vina bija jautra un patikama lieta un man tiesam tads liels prieks par nomtnem nav bijis ilgi. Man bija japilda aktivitates un visadas citas lietas kuras es jau labu laiku neesmu darijis.
Nu ta ir viena laba atmina ko es atceresos - A jus.....?
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Re: Klāt vasaras pēdējā diena!

Atbildēt suse » Cet Sep 22, 2016 7:43 pm

Vai tad musu laikos notiek vasaras bernu nometnes ??Nrzinaju, jeb sen nebiju dzirdejusi.. Kas tagad ir aktuala,, nometnes,, Reiz es biju Arteka, bernu vasaras nometne, kur mes dzivojam ka ,,pasi labakie berni no PSRS..Gultas koka, un skaisti madracisi forsi,, stingri .. Zinaju ka gludekla mums nebus, bet pionieriem jabut vienmer forma, tad izmazgajam likam zem madraca vai pielipinajam slapjus pie loga,, viss ok, ta mes bijam laimigi

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi