Dazi no viniem

Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Dazi no viniem

Atbildēt suse » Piekt Okt 21, 2016 2:25 pm

Viens no slavenākajiem latviešu sportistiem, hokeja vārtsargs Artūrs Irbe šoruden piedzīvojis izmaiņas privātajā dzīvē – viņš otro reizi iestūrējis laulības ostā.
Oktobra vidū 49 gadus vecais Irbe mijis gredzenus ar 24 gadus veco Madaru Romanovu. Kāzas norisinājušās Rūmenes muižā tuvāko cilvēku – ģimenes un draugu – lokā.
Hokeja vārtsarga pirmā laulība ar Ilzi Irbi oficiāli tika šķirta 2005. gadā. Šajā savienībā pasaulē nākusi meita Anita, kura izaugusi par īstu skaistuli, un dēls Atis.
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Re: Dazi no viniem

Atbildēt Dora » Piekt Okt 21, 2016 2:33 pm

Neko jau. Ar 24 gadus jauno,, labs laiks abiem,, abi tada interesanta brieduma..Artūra Irbes meita Anita kura pirms gada atgriezusies Latvijā un aktīvi darbojas modes industrijā.Kad man bija 18 gadi, es sapņoju, ka varētu kaut ko darīt Latvijas modes industrijā. Tagad, piecus gadus vēlāk, mans sapnis pamazām sāk piepildīties. Soli pa solim kaut kas notiek, un esmu pateicīga, ka mana tēva vārdam ir pozitīva nozīme
Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Re: Dazi no viniem

Atbildēt dzivniecins » Piekt Okt 21, 2016 3:17 pm

Super, jadzivo jau visiem. Ka tas ir ka nevar sadzivot, jau tad, kad ir berni, gruti laikam. Bet ja nebutu pietiekami bagats Irbe diezvai vina skatitos virsu tadam. Bet nu labi, lai tiesam tik dzivo un viss notiek laimigi un godigi ka jau jabut.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi