Skaistums Latvijai

Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Skaistums Latvijai

Atbildēt Dora » Tr Okt 05, 2016 10:00 pm

Lēdurgas Dendroparkā tiks stādīti rododendri Latvijas simtgadei,,,2016 uzsāk jaunu tradīciju - 3 gadu garumā padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem un mazo koka arhitektūras objektu izvietošanu parkos, gatavojoties Latvijas simtgadei. No Krimuldas novada projektā piedalās Krimuldas novada struktūrvienība Lēdurgas Dendroparks, kurā šogad projekta ietvaros tiks atjaunoti un papildināti rododendru stādījumi.
:? Lēdurgas dendroloģiskais parks ir viena cilvēka – Arvīda Janitena - mūža darbs. 1973.gadā Arvīds Janitens sāka stādīt kokus, krūmus un ziemciešu puķes, maz izmantotā kolhoza “Lēdurga” tīrumu, meža un pārpurvotu pļavu platībā
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Skaistums Latvijai

Atbildēt zverins » Cet Okt 06, 2016 6:32 am

Super ja tadi veci pasakumi notiek,, vispar man liekas par cik rododendri ir dargi, vinus nemaz ta katrs nevar nopirkt un ja tomer,, tad vienu vai divus..
Es ari kadreiz, gribejam laukos nopirkt liekas naudas nebia, nenopirkam, un tad kads mums uzdavinaja, ohh ka mes to sargajam un kopam.. Bet pa rododendra parku,, pa skaistumu staigajusi neesmu gan.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Cet Okt 06, 2016 6:48 am

Ja par rododendriem taisniba, tie ir dargi, bet esmu redzejusi ari pa gabalu tos parkus. Nav nacies staigat tiesi ziedesanas laika pa siem forsajiem parkiem. Varu iedomaties,, zied, un es tur,,nebutu slikti.
Cenas nav no tam letakam ne tikai tagad bet jau labu laiku,, man liekas ka tas ir jau gadiem dargi.. Man pasai nav rododendru, bet vinus,, citi griez un tur ka dzivzogu, nelielu.. Bet labi aug ari
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Piekt Okt 07, 2016 3:00 pm

Egļu un priežu sēklas jāsēj katra savā kastītē. Priede uzdīgs pirmā, savukārt egle – apmēram nedēļu vēlāk.Galvenais, lai tās apakšā būtu caurumiņš, kur cirkulēt gaisam. Piemērotākā augsne jaunajiem kociņiem ir kūdra. Pirms sēšanas jāpārbauda, lai tā ir pietiekami mitra. Starp sēklām jābūt 2 cm atstarpēm. Ar pirkstu iespiež ap 1 cm dziļu bedrīti, kurā ieliek sēklu un uzmanīgi aizrauš ciet. Pēc iesēšanas ieteicams kastīti nobērt ar apmēram 1 cm biezu smalkas grants slāni. Tas atbaidīs dažas dīgstu slimības..
islabāk jaunie kociņi jutīsies istabas temperatūrā +18°C līdz +21°C. Pirmajā nedēļā pēc iesēšanas, kastīti var novietot kādā ēnainākā vietā – piemēram, zem galda. Vēlāk tā jāpārceļ uz jaunu, saulaināku mītnes vietu – vislabāk uz palodzes, lai jaunie dīgsti neizstīdzētu.
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Piekt Okt 07, 2016 3:02 pm

Sads darbs man nacas piepalidzet sogad, driz bus jastada ara,, parasti pavasari bet sogad bus jastada rudeni,, jaatjauno mezss,. Kur nem eklas nezinu, bet vispar no mezniecibas sadas seklas ,ka uziet..
J anav atjaunosanas plana un darbibas,, nedod izcersanas atlauju, un lidz ar to vel pieliek sodu.
Pasam izaudzet vieglak, un ari, tadel vien ka katrs stads maksa ap 1 eiro ,, bet vajag daudz , tiesam daudz
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Piekt Okt 07, 2016 5:20 pm

Es ari esmu sada talka piedalijies,, darbs bija daudz, krava liela, cilveki jura, un kopuma no meza bija cilveki vel vairak...visi brivpratigie, piespiedu karta. Samaksas nebija, bet laiks pavadits kopa no sirds, sapazinamies, iepazinam dabas dzivi nedaudz, iepazinam koku augsanas stadus un kaut kadus parametrus,,
man patika.
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Tr Okt 19, 2016 4:43 pm

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājai akciju sabiedrībai "Dzintars" ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesu, liecina Maksātnespējas reģistrā pieejamā informācija. Tiesiskās aizsardzības process, kas ierosināts kosmētikas ražotājai AS "Dzintars", ir uzņēmuma brīvprātīga izvēle, lai tas varētu turpināt saimniecisko darbību, informē uzņēmumā.
Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka divas krīzes, no kurām viena bijusi 2008., bet otra 2014. gadā, veicinājušas "Dzintara" tradicionālo tirgu samazināšanos, pārdošanas apjomu kritumu un apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Uzņēmumam sāka uzkrāties parādi.
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Tr Okt 19, 2016 5:42 pm

Nu tik notikumi.. Es sat tad kaut ko kadreiz pirku, tas gan.. nepatik man pirkt dargakas bt ne labakas preces. Es perku labakas bet varbut ne tas letakas preces.. Man sat tad kaut kas no nopirkta ari nepatik dzintara.. Agrak lietoju lupas spidumu,, tagad vairs vins nepatik, lai es pirktu,, ne. Vienigais varu nopirkt kaut ko, lai uzdavinatu kadam ziemassvetkos. un viss

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi