Darzam

Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Darzam

Atbildēt zverins » Piekt Okt 14, 2016 10:32 am

Es visu laiku pukem leju virsu kafijas biezumus, un bananu mizas lieku, nebiju gan malusi. Bus japamegina, jo visas majas, vismaz mana, olu caumalas mes zavejam un vedam uz laukiem, un bananu mizas,tagad es pameginasu, un ne tikai samalt blendery lai viss notiek kopa,...
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Sv Okt 16, 2016 4:15 pm

Par dāliju novākšanu un glabāšanu ir rakstīts ''Ievas Dārza'' jaunajā numurā,visiem iesaku šo žurnālu,ļoti daudz noderīgu padomu.
Parsvar līdz Miķeļiem norakusi un salikusi uz ziemas guļu,glabājas labi.
Ir bijuši visādi gadi, bet pilnīgi droši varu teikt, ka dālijas var rakt arī ziedošas, jo ir septembra beigas, kas tad vēl pieaugs????????? J
Ja viens noteikums - puķēm ir jābūt veselīgām, slimās arī neglabāsies un svarīgi ir glabāšanas vieta - mitrums, temperatūra.
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Tr Okt 19, 2016 5:18 pm

Pavasari mes vel varam izmantot kaut vai plikas olas caumalas, izlejam olinas panna, bet nevis uz pusi sitot, bet augsina iztaisot caurumu.. Ola skopeja caumala vesela, vai ne? Ttad, pvasari kad smuki izzuvusi, ieliekam zemi iespejams jau sagatavotu , ieliekam seklas, un gaidam lai izdigst. Ja baidamies ka nesaskidis, ,,liekot zeme, vai piemeram tualetes papira kartona,, saskaidam olas caumalu un viss pa leto..
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Tr Okt 19, 2016 5:47 pm

Nu idejas pa istam letas un galvenais noderigas.. Mna gan nekad neienacktu prata.. Pag, tad sadi ari paletes olu paletes labi var izmantot,, pavasari viegli var aiznest uz darzu sos sejumus un visus labumus, ari siltaka vieta tos visus parvietot, ne ,, super ideja,, paldies

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi