Dzives maciba

Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Re: Dzives maciba

Atbildēt suse » Pirm Okt 10, 2016 6:19 pm

Nekadi nespeju iedomaties sadu faktu, ka jaunaja macibu ir sads macibu jaunais gads sacies..Nauds tak nevajag skolotajiem, vajag tikai kaut ko pieklajibas pec maksat un viss. Tada valdiba tadi laiki, ko lai vel saka,, da neko vai ne ?
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Dzives maciba

Atbildēt malv » Otr Okt 11, 2016 8:14 pm

Raudiens nāk, šodien redzot kolēģes raudam.
Reformu rezultātā un solītā algas pielikuma vietā skolotāju alga ir reāli samazināta. Lielai daļai tie ir nevis daži desmiti eiro, bet trīsciparu skaitlis. Liela daļa bērnus audzina vienas.
Sajūta ir tāda, it kā dzīvotu ar vardarbīgu vīru (lasīt, Šadurski), kurš apgalvo, ka nesit, bet gan gluži otrādi - mīl sievu (lasīt, nesamazina skolotāja algu, bet dāsni atalgo), tādēļ neviens sabiedrībā netic, ka sieva tiek sista, jo zilumus jau neviens neredz (lasīt, netic, ka alga ir samazināta, jo visi ir informēti, ka alga ir palielināta.)
Sabiedrība tic labajam vīram, tādēļ nesaprot, kādēļ sieva nenovērtē tik brīnišķīgu vīru, bet kļūst arvien klusāka un nelaimīgāka, līdz aiziet un pakaras (piemēram). Bet nešķiras, jo kur tad liksies.
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Dzives maciba

Atbildēt druska » Piekt Okt 21, 2016 12:06 pm

Godinot Melānijas Vanagas laikabiedrus, Viestura Kairiša spēlfilmas "Melānijas hronika" pirmizrādes dienā – 1. novembrī, kinoteātra "Splendid Palace" Lielajā zālē notiks īpašs filmas seanss politiski represētajiem Latvijas iedzīvotājiem.
Deportācijas piedzīvojušajiem senioriem filma tiks demonstrēta plkst. 13.00 – vēl pirms tās oficiālās pirmizrādes, turklāt biļetes uz šo seansu seniori varēs iegādāties par pazeminātu cenu – 3 eiro
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Re: Dzives maciba

Atbildēt suse » Piekt Okt 21, 2016 2:21 pm

Filma “Melānijas hronika” ir Latvijas, Somijas un Čehijas kopprodukcija, kuras veidošanā iesaistījās vairāk nekā 200 kino nozares profesionāļi no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Somijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas. Tās uzņemšana tika sākta 2013. gada janvārī un pabeigta 2015. gada janvārī. Galveno lomu filmā atveido viena no labākajām mūsdienu Eiropas aktrisēm Sabīne Timoteo, kura 2015. gadā tika atzīta par labāko šveiciešu kinoaktrisi. Tāpat filmā lomās redzami arī zināmi latviešu aktieri – Guna Zariņa, Maija Doveika, Baiba Broka, Lilita Ozoliņa, Ivars Krasts un Ģirts Krūmiņš. Savukārt spēlfilmas masu skatos piedalījušies vairāk nekā 300 Latvijas iedzīvotāji. Filma tika uzņemta Rīgā, Bikstos, Pasienā, Rēzeknē, Karēlijā.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 2 un 0 viesi