Mandalas

malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Mandalas

Atbildēt malv » Piekt Jūl 29, 2016 8:17 pm

Vai kadam ari patik meditet vai krasot mandalas gramatu.. E s reiz ka iesaku, ta vel joprojam turpinu,, Mna vinas loti patik, bet nezinu kapec man nav laika tam mandalu krasosanas,,,
Es krasoju spontali,, jo nekad nezinu kads zimejums mums sanaks,, Kas ienak prata,, kadas krasa tada dodu vala,, reizem ta labi izskatas, ka nesaprotu ka es tadas krasa ieprieks neliku kopa
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Mandalas

Atbildēt zverins » Sest Jūl 30, 2016 7:13 pm

Es pati krasojusi neesmu, bet bijusi tur, kur tas tiek darits barina,, Es ka mulke sedeju ilgi un ilgi, bet kad bija starpbridis,, visi sudzejas, ka laiks par mazu un tik atri viss pagaja,, ka tik turies,,, man likas ka parak ilgi es tur atrados un gaidiju,,otreiz es tur nesedesu ne par ko,, vienkarsi man likas parak ilgi ,,. Kopuma bilde jau laba bet man tas nevilina..
malv

Atbildēt malv » Pirm Aug 01, 2016 7:17 pm

Mandala ir struktūra, kas sakārtota ap vienojošu centru. Tās spēks slēpjas apaļajā formā. Vārds mandala, vienkāršoti tulkojot, tieši to arī nozīmē – aplis vai riņķis. Mandalas izcelsme ir daudzus tūkstošus gadus sena. Piemēram, hinduismā un budismā tā izsenis uzskatīta par Visuma simbolu, izmantota gan kā mākslas forma, gan meditācijas rituāls.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Pirm Aug 01, 2016 7:25 pm

Mandalas tomer nomierina,, ne tikia tadel ka kraso, bet tadel ka tu kraso mierigus zimejumus,, veido mierigus zimejumus, kas veido kustibas labsajutu un bez strsa,, kaut ka ta,,
aRI REDZE NEDAUDZ SASprings, un tad atslabinas,, acu vingrinajumi ari
malv

Atbildēt malv » Tr Aug 10, 2016 10:15 pm

Sodien redzeju kadu kas aizravies ar Mandalu krasosanu.. Bet es aizravos ar skatisanos, un aizravos ta, ka nepamanju ka apkart man rodas cilveki un veidoju gan rindu, gan sastregumu.. bija gan forsi, gan velak ari smiekligi,, viss bija tik interesanti, ka aizmirsu ka esmu veikala

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi