Trakumi valtsi.

Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Trakumi valtsi.

Atbildēt dzivniecins » Cet Sep 22, 2016 6:37 am

Nu sodien es nemu un lasiju zinas - uzkreju sadam rakstam un mati no galvas gandriz izkrita.
Zinas saka "Bērnudārza audzinātāja aizlīmē muti bērnam, kurš sirgst ar autismu" - nav normali.

tas ir kautkads murgs. Mes viniem iedodad savus bernus lai vini tiktu pieskatiti vinu uzraudziba un drosiba, a te kada izdoma kautko tadu jo vinai nepatik ka berns uzvedas un taja pasa laika ir slims ar autismu.

Ka tad lai mes ka gimenes radi uzticamies jebkurai Bērnudārza audzinātājai pec kautka sada - jo visu laiku esam domajusi ka vinu pilnais uzdevums ir rupes par bernu - jo mes viniem maksajam naudu caur nodokliem vai pataisno pasi Bērnudārzam.

Kadas ir jusu domas par sadu lietu un faktu. Vai jus uzkatat ka ta ir tikai viena reize un vieta vai ka?
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Trakumi valtsi.

Atbildēt zverins » Cet Sep 22, 2016 6:54 am

Murgs kaut kads, man viena radiniece strada Riga par berna darza audzinataju, tad vina ari visadus brinumus stastija.. BEt taka vinia tur iet divi berni, vina savus dikti saudze un ari paareejos, jo vinai tas nav pienemema. Daudzas tiesi gados vecas ledijas saucamas izrokojas briesmigi,, uz aizradijumiem atbild,, es zinu ko daru un man ir stazs..
Kamer nav realu pieradiju,, neko nevari darit,, ,,ja vismaz video var uznemt tad tas nedaudz biede vinas,///..

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi