ko Tu par to domā?

Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

ko Tu par to domā?

Atbildēt rezeda.lv » Tr Sep 21, 2016 10:50 am

Daudzi saka pati svarīgākā ir ģimene, bērni un tikai tad Es un manas intereses, ir ari tadi, kas savas intereses liek pirmajā vietā, tad bērni un tad ģimene. Kādas ir Tavas domas šajā jautājumā?
Lietotāja avatars
Uldis
Site Admin
Atbildes: 54
Pievienojies: Otr Mar 08, 2016 10:39 am
Sazināties:

Re: ko Tu par to domā?

Atbildēt Uldis » Tr Sep 21, 2016 1:48 pm

Viss ir atkarīgs no katra cilvēka un cik gadu viņam ir, jo domas mainās līdz ar pieredzes uzkrāšanu. Personiski es domāju, ka Ģimene ir vissvrīgāka un tad nāk pārējais. Kaut gan, uz doto mirkli, visu pielāgoju savām interesēm ;)
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Tr Sep 21, 2016 7:38 pm

Gimene ir pati svarigaka, bet, daudzi to neprot izradit vai ari, to izrada ne pietiekami. Zinu ka tas nav viegli, bet gimene ir ta, kam ir jabut spekam un faktam, kas ir dzives pamats. Daudzi visu macas no savas dzimtas majam, dzimtas- no vecakiem un vecvecakiem. Tur viss ir galvenais.
Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

Atbildēt rezeda.lv » Cet Sep 22, 2016 6:19 pm

nezinu, acīm redzot Es dzīvoju ačgārni, esmu tikai Es un mani bērni un Es par sevi cenšos nekad neaizmirst. Varat mani nosodīt bet man ir tā, pirmā vietā esmu Es, tad mani bērni un tikai tad vīrietis
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Cet Sep 22, 2016 7:39 pm

Nu ko tur nosodit, katram sava dzive, katram savas prioritates, un mes nezinam backraund,, kas ir tas, kas ir ,,kad berni ir otra vieta,, cik reali tas ir otra vieta, vai viena limeni ar tevi, tikai katram sava karta.. Un cik ari berni lieli.. Nu ta apmeram

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi