Ziemaasvetki

malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Ziemaasvetki

Atbildēt malv » Tr Sep 28, 2016 10:07 am

Es piemeram gribeju ziemassvetkos sanemt datoru, apzinos, ka nevaru atlauties pat kredita sogad, bet viram un bernam kaut kas jadavina, Meita vienkarsi,, ms uzdavinasim telefonu, bet ja davinasu smarzas viram, gribas ari kadu forsu adas siksnu kopa ar pulksteni,.. Kaut ko tadu.. Citaas davanas laikam negribu pati sev.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Tr Sep 28, 2016 11:17 am

Mums izskan ne tas mazakas idejas. Es skatijos, ka nabaga ziemelbriedis saka gatavoties sim svetkiem, pec gada partraukuam, galigais slinkis ,, neparko negrib stradat..
Kopuma forsas sajutas skatoties jau ziemassvetki video, sajust noskanu,, es milu ziemassvetkus
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Tr Sep 28, 2016 9:20 pm

Ju video par ziemassvetkiem ?? Mums tacu vel prieksa holovini . Nu bet pec oktobra parsvara visur tacu sak gatavot veikalus, publiskas vietas un ielas saks palikt gaisakas, nedaudz bus vieglak ,, nedaudz tikai.
Man liekas vismaz megina but vieglak , ja ir gaisaks tumsos vakaros.
Bet noveiktos ja pastaigatos salavecis ar istu brinumu sirdi
Lietotāja avatars
suse

Atbildēt suse » Cet Sep 29, 2016 1:14 pm

Nu
Pievienotie faili
glazes apgriestas.jpg
glazes apgriestas.jpg (64.5 KiB) Apskatīts 532 reizes
Lietotāja avatars
suse

Atbildēt suse » Cet Sep 29, 2016 1:16 pm

galdauts un maksligais kamins ari der mums
Pievienotie faili
galdauts svetkiem ir klat.jpg
galdauts svetkiem ir klat.jpg (23.62 KiB) Apskatīts 532 reizes
maksligais kamins.jpg
maksligais kamins.jpg (57.89 KiB) Apskatīts 532 reizes
malv

Atbildēt malv » Cet Sep 29, 2016 3:24 pm

Japs idejas nav tas sliktakas, vispar tamgaldautam loti efektigs veidojums. Nekad nebutu iedomajusies ka kaminu var ta iztaisit, taisniba idejai vajag fundamentu un viss notiek.
Laikam ideja par kaminu man patik visvairak,jo iedomajos ka kur brauksu ciema , ideja noderes, aprunasos, tocna..
malv

Atbildēt malv » Cet Sep 29, 2016 3:43 pm

Uzņēmēji aicināti līdz 30.oktobrim pieteikt savus finansētos oriģināla un tematiska dizaina vides objektus - Ziemassvētku egļu projektus izvērtēšanai Mākslinieciskajai padomei, iesniedzot projektu vizualizācijas un aprakstus. Iesniegtie projekti, kas pēc Mākslinieciskās padomes vērtējuma atbildīs festivāla formātam, tiks iekļauti festivāla ekspozīcijā.
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Cet Sep 29, 2016 3:51 pm

Man liekas par to runaja tv, ka tas ir tas celins, aleja riga ko atkal grib izmantot ka objektu, kas ir gaiss ka diena, egle gala un apkart izkartas visada veida lampinas un elektriba tiek tereta. Mna patik bet kad gribas aizdomaties, tad nemaz neliekas tik sirsnigi no valsts puses.
Bet smuki vienmer izskatas tas gan.
Lietotāja avatars
suse

Atbildēt suse » Piekt Sep 30, 2016 5:49 pm

Starp citu, vel saucamos vainagus varam taisit, sasiet kopa zarus, smuki sasiet ar smuki striki vai lidzigu kaut ko prievitei. Pielimet tagad ar rudens veltem,, kastaniem, piladziem, klavu lapam. Ja gadas mezs, vel var paker kadu ciekuru lidzi un pielimet.. Domaju smui un majigi tas butu.
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Pirm Okt 10, 2016 9:25 pm

Es ta domaju domaju un sapratu, ka man patik sis galdauts,, bus jamekle kads kas pagatavo.. Idejaas ir forsas.. Starp citu,, mes biezi, vismaz man un es, davinam alkohola pudeles.. Bet maisinus aizmirstam.. Meklesu kadu maisinu pudelei un ietisu apkart daudz,, koncas,,koncu puski,, man ta ideja ta stav galva, ka nespeju izdomat kuras ir tas forsakas koncas

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi