veca mīlestība nerūst

Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

veca mīlestība nerūst

Atbildēt rezeda.lv » Piekt Sep 16, 2016 8:26 pm

Vai esi saskāries (saskārusies) ar situāciju, kad ir vēl reiz iespēja sākt visu no gala? Pirmo reizi jaunībā satiecies, padzīvo kopā, izšķires un paiet piemēram 10gadi un Tev saka, sākam visu no jauna, vai Tu atgrieztos? ;)
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: veca mīlestība nerūst

Atbildēt zverins » Piekt Sep 16, 2016 8:36 pm

Nu ka lai saka, ja tas ir pirma milestiba un sen tas biji un pec 10 gadiem,, vai sirds ta pukstes? Ja pukstes, tad tur nav ko domat, jo milestiba nerus, milestiba neskauj, milestiba nenikojas un milestiba nepiemin launa. Ta apmeram es dzivoju, kas ir ists, tas tikai janospodrina un jalaiz darba.
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Sest Sep 17, 2016 8:33 pm

Pirmo reiz ja satiecies, padzivo kopa izklausas, ta pat vien. Bet ja pirma milestiba, tad daudz ko darisi lai ta turetos. Bet ja nu tomer,, tad nu nezinu, laikam milestiba nerus, un pec gadiem, ja milestiba ir tada pati bet palikusi tikai gudraka, kaa bija, tad noteikti, saskaitis laikus, cik ilgi nav redzejusies, paskatisies, ka sarunas ka taja laika var turpinaties ilgi, nemanot pavada viens otru un sirds nem virsroku.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Sest Sep 17, 2016 8:54 pm

Milestiba ja tiesam bija, un cilvecisku, jeb sevis ziedosanas del attiecibas piespiedu karta izjuk, es varbut meginatu saprast. Ja padzivo un izskiras un ja ta bija pirma milestiba,, tad jau nav jautajumu.
Bet ja ta ir tava pirma milestiba, kurai nebija atbildes pietiekamas, no milestibas puses, tad es nezinu,,vai verts meginat, vai nav viss padzisis un vai ir viss piedots, gan sev, gan otram ???
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Sv Sep 18, 2016 8:48 pm

rezeda.lv rakstīja:Vai esi saskāries (saskārusies) ar situāciju, kad ir vēl reiz iespēja sākt visu no gala? Pirmo reizi jaunībā satiecies, padzīvo kopā, izšķires un paiet piemēram 10gadi un Tev saka, sākam visu no jauna, vai Tu atgrieztos? ;)

nu gruti pateik. jautajums ir tads kads bija iemesla ka mes izkuramies un partraucam but kopa.
Ja tas ir bijis vienkars laika jautajums - ka musu dzive pazaudeja savu kausli un nekas tas vietas nepalika. tad ja - tikai ja vins pierada man ka vins vares so reizi paturet visu kopa ka vajag.

Ja tas bija kautkas nepareizs un nepiedodams - tad tocna ne un necere par to.ja vienu reizi pievil, tad tad atakal pievils pec laika,

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi