vai gadu starpība ir šķērslis attiecībās>?

Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

vai gadu starpība ir šķērslis attiecībās>?

Atbildēt rezeda.lv » Piekt Sep 16, 2016 7:54 pm

Es te tā domāju, ļoti daudzi mūsdienās pārkāpj stariotipus, kad jādzīvo un jāprecas tikai sava vecuma vai max 5 gadus vecāku partneri, ir taču arī daudz veiksmīgu pāru, kas apprecas un saiet kopā ar ievērojami lielāku gadu starpību. Kur ir tā sāls, kā Tu domā, vai gadu skaitam ir nozīmīga loma attiecībās? Kā Tev ir pieņemamāk, vecāks vīr un jaunāka sieviete, vai vecāka sieviete un jaunāks vīrietis? kur ir tie griezti tavu prāt? :)
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: vai gadu starpība ir šķērslis attiecībās>?

Atbildēt malv » Piekt Sep 16, 2016 8:10 pm

Nu ka lai saka, vispar jauniba gadu starpibas nejutas, pievelkas viens otram lidzigs. Bet ir cilveki, kam vienkarsi patik piemeram stipri vecaki cilveki, tiesi ka partneris. Ja tas ir ta uzsvars uz sada tipa patiksanu, tad tas ir normali prieks sada cilveka kam patik. Ir viens laiks kad cilvekam vienkarsi iepatikas cilveks un par gadiem nedoma. Bet kad esi iemilejies no matu galiniem lidz papeziem, tad virs neko. Tik mili
Griestu nav, un ks ir tas, kas pateiks kuri ir tie griesti.
Mes ja redzm lielas atskiribas, domajam ar galvu, bet vai mums ir taisniba? Ne vienmer.
Bet es piemeram nevis nosodu bet nesaprotu baigas gadu starpibas kur ir redzmas naudas maki,, tas gan man nav pienemami
Lietotāja avatars
rezeda.lv
Atbildes: 34
Pievienojies: Pirm Sep 12, 2016 6:09 pm

Atbildēt rezeda.lv » Piekt Sep 16, 2016 8:21 pm

malv, piekrītu, ...tikai parasti tajās lielajās gadu starpībās tai naudai ir ļoti liela loma..:(
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Piekt Sep 16, 2016 8:34 pm

Gadu starpiba ir liela nozime , ja saskrienas vecumdienas, ka jau te teica,, naudas maks ja ir biezs,, daudzi ta dara, un daris. Bet kad sapratis ka milestibu nopirkt nevar, tad neko..
Protams, jauniba viss japamegina vai jasaprot, kapec tiesi ta,, gadu starpiba tev ir laba, bet tomer,, galigi milzigai starpibai es nepiekritu ka butu normala, it seviski ja ta ir sieviete vecaka. Uzsveru, vecaka,, jau pec 45 piemeram. Nezinu kapec bet kaut kam jabut lidziga, gadiem , tad aptuvenam interesem vai gadiem un kopigam kaut kam, vai piemeram berniem, lai butu laimigi.
Laimi nenopirkt bet to var nopelnit ar attiecibam un jutam un pascienu.
Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Sest Sep 17, 2016 8:51 pm

Svarigs jautajums, cik liela atskiriba katram ir pienemeam, lai, precoties varetu sev pateikt,, es velos ar so cilveku, novecot kopa, iet soli ar soli pa dzivi un kad vinam vajadzes stoku,, es vinu atbalstisu. Ja atbilde ir , ja es to gribu saja vecuma kopa ar vinu, tad vecums ir tikai uz papira. Bet ja dzive to izjut, tad nu nav nemaz tik labi.
Cilveku divainibam nav robezu, ne velmem, ne naudas makiem, ne bezkauniba otru izmantot.
Skaisti sevi pardod.
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Sv Sep 18, 2016 8:52 pm

rezeda.lv rakstīja:Es te tā domāju, ļoti daudzi mūsdienās pārkāpj stariotipus, kad jādzīvo un jāprecas tikai sava vecuma vai max 5 gadus vecāku partneri, ir taču arī daudz veiksmīgu pāru, kas apprecas un saiet kopā ar ievērojami lielāku gadu starpību. Kur ir tā sāls, kā Tu domā, vai gadu skaitam ir nozīmīga loma attiecībās? Kā Tev ir pieņemamāk, vecāks vīr un jaunāka sieviete, vai vecāka sieviete un jaunāks vīrietis? kur ir tie griezti tavu prāt? :)

nu ja pris tiesam viens otru mil un nav nekadas citas agendas tad es pilniba neredzu nekas problemas taja visa.
Dzive tu nezini kadu sev milu tu atradisi un cik ciesi tu vinu milesi.
Dzive man liekas vecums netrauce - tikai apkartejie trauce, jo visi uzreiz sak stulbi runat un spriest ka tu to dari jo naudu gribi vai kautka ta.
Kautkad aizdomajaties ka ta var ari but mila.
Nu tadel es saku ka ja - var but paris ar vecumu starpibu.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi