Berni

malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Berni

Atbildēt malv » Piekt Sep 23, 2016 12:17 pm

Jau šajā SVĒTDIENĀ pie kalna Deglava ielā bijušās izgāztuves vietā tiks atklāta jaunā aktīvās atpūtas zona! Visdažādākās sporta zonas – no futbola un vingrošanas stieņiem līdz pat slidotavai un celiņiem skrituļošanai. Un, protams, bērnu laukumu visu vecumu bērniem!
Gaidām Pļavnieku, Purvciema un visas Rīgas iedzīvotājus! :) Sākums no 10.00, svinīgā atklāšana 12.00!
malv
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Atbildēt malv » Piekt Sep 23, 2016 12:19 pm

Ja likums bija noteikts ka nevar skirt,, bet kam bija nauda, vai tietiekama interese ar varu,, bernus skira un adopteja tikai ta..
Jaunaja redakcija saglabata si info bet tomer atrod veidu ka izskirt , jau ta nelaimigos bernus. Tas ta bijis vienmer un ir vel tagad
Dora
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Piekt Sep 23, 2016 12:39 pm

Reizem barintiesa tik daudz ko nosaka juridiski, vaiari kad vajag izmeklt apmeklet un tml lietas, gimenes kur bernus pamet, nepieskaa vai pamet novarta, i ausu nekustina, bet ja piedraud ierasties ar tv,, tulit bija klat.. Ta sanaca viena Saldus rajosn,, dzeraju gimenei vispar nelikas ne zinis,, un viniem bija info un neko vini nedarija, lidz tv piezvanija
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Otr Sep 27, 2016 6:24 am

Musu berni dzivojot Latvija zin kas ir kartupelis un to,, ka vins aug,, sliktaka gadijuma berni laukos to visu redz un ka nu kurs, bet palidz un zin lauku darbus vismaz vizuali primaros.. aRI PA KUTI VISU PRIMARO ZIN,,kas ir cuka govArzemes tas ir minus,, berniem vajag specialu darzinu lai vispar uzzinatu kas ir darzs, ka taja ir zeme un taja aug kaut kas,, Man liekas tas ir tas briesmigakais viiem tomer arzemes.
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Otr Sep 27, 2016 6:45 am

Ja , tas gan ir tas liela minus arzemes, viniem pat cuka un govs ir ,,wauu lopini,,par darzu nemaz nerunajot, nemaz nerunajot, ka vini jasej, jarave un pec tam nak raza no ta visa..
Mums lai ka bet berni zin,, pie kino pasaules piemeram vairakus gadus atpakal,, vispar bija mans skatijums 1 h liels lauks pilns ar kapostiem,, ikdiena pats jau neaudze, bet redzet var ,,, berni ari sadu skatu ir redzejusi un galvenais visu to zin.It seviski bagati saja jautauma berni no laukiem.
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Pirm Okt 03, 2016 6:36 am

3. oktobrī, 10 maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes un 16 studenti no daudzbērnu ģimenēm saņems Amerikas Latviešu apvienības (ALA) un Latvijas Bērnu fonda sarūpētās stipendijas. ALA palīdzība tiek piešķirta galvenokārt no individuālu ASV dzīvojošo latviešu – Otrā pasaules kara bēgļu – ziedojumiem un testamentāriem novēlējumiem. Daudzbērnu maznodrošinātajām ģimenēm stipendijas tiek piešķirtas uz vienu vai diviem gadiem – ik mēnesi tie ir 360 ASV dolāri (310 eiro).
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Pirm Okt 03, 2016 6:48 am

Ja bet ar to stipendiju, katrs jau nevar nopelnit, bet smiekligi,, arzemes vajag vakt naudu, lai tu, varetu labak dzivot ar pabalsta palidzibu no arzemesm. It seviski svarigas ir tas daudzbernu gimenes kam valsts liek virsu visu iespejamo.. Berns,, pabalstu nevajag un ari stradat nav iespejams pasam nopelnit.. Forsi
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Pirm Okt 03, 2016 8:32 pm

Briesmigi ka nevar pats nopelnit , it seviski ja ta ir daudzbernu gimene. Esmu zirdejis vairakus stulbus komentarus dzive,, par daudzbernu gimenem. Ka nekas labs gaidams tas nav un nemaz nelepojas.
Bet tas gimenes lai cik butu grutu, ir tomer ir laimigaki ka tie ir tiesi tie, kas ir
Dora
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Otr Okt 04, 2016 1:56 pm

Man liekas ka sadi vel varetu veidot atbalstu skolas,, sadu stipendiju varetu maksat berniem, kas macas, , preizak sakot maksat pa skolu un skolas mantam, lai varetu macities.
Jo skolas mantas seit nav tas letakas, goda vards..Pilstpalvas man nopirkt vien negribas tikai to letako,, visiem tak ir tas labas,, es ari gribu

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi