Ziemaasvetki

Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Ziemaasvetki

Atbildēt zverins » Otr Okt 18, 2016 8:50 am

Nu kaminam kastes ir saktas gatavot,, esmu aizdomajusies kad runaju ar savejiem, ka ari kamins bus baigi liels parsteigums.. Vel ieteica nopirkt to lieli zeki, bet zekei laaikam liela gimene nederes, jo davanas ir savadas,, zeke deres prieks vestulem vai kaut kam tml lietam. kads eglu zarins vel ietilpst ieksa ne ?
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Otr Okt 18, 2016 9:03 am

Ja man liekas idejas baigi forsas, piemeram uztaisit kaut vai mazu kaminu,, pielikt sveci,, tejas apaksa, izdzest gaismu un baudit 24 decembri ar sirdi un dveseli,.
Sis vakars tik loti ir lielas gaitas, jo kad pienak,, nepastav un neko negaida, atkal viss notiek laiks skrien un vakars beidzies, bet gribas lai vakars paliek ilgaks, laiks apstajas un varam izbaudit to dienu, ieskaitot pasu gatavosanu
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Tr Okt 19, 2016 6:23 am

Cik kopuma skaistas idejas, tikai iemacities to visu vel uztaisit, ne ? Darba jau arunaja, kas stradas 24 kas nee, jo brivdienas nedod, bet citi teica ka ies ziemassvetkos ,,piektdien majas ta, lidz nedelas visum, nu redzes kas sogad par podiem notiks. Bet nekads brinums ka daudzi neieradisies ha aa.
Lietotāja avatars
zverins

Atbildēt zverins » Tr Okt 19, 2016 5:23 pm

Sodien parkramejam ziemassvetku mantinas,, tak izradijas kaut kas jauns, un kaut kas sen jau aizmirsts,, nu pirms gada,, jo,, iepeirkamies vel kaut ko pec jauna gada ar atlaidem, un te,, tas pagajuso gadu netika lietots, tadel man acis lielas,, wauu ari sis tas te jauns, un aizmirst, forsi, . KA JUMS ar mantu kartosanu
Lietotāja avatars
zverins

Atbildēt zverins » Piekt Dec 16, 2016 4:17 pm

Nu ko pavisam esam klat pie durvim gandriz,, ziemassvetkiem,, rukisiem labs prats un darba pilnas rokas. Kas mums ir patiesiba uz sirds, prieks par svetkiem, dusmas un valdibu un neizpratne nakotne,,ja ta,,tad nekas tas labs nav.
Nu labi, lai iepriecinatu sogad savejos daudzreiz gan domas esmu cerejusi sanemt to pasu,, nolemu dveseli pabarot ar visadam biletem,, te uz vienu te uz otru ziemassvetku pasakumu,, vairak gan neko

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi