Imunitates stiprinasanai

Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Imunitates stiprinasanai

Atbildēt Dora » Piekt Sep 23, 2016 12:36 pm

Īsts gardums – ingvers ar citronu un medu „Veselības burciņa”. Tādas ik pa laikam tu vari gatavot visu gadu!
Ingvers ar citronu un medu
:D Mēs praktiski vienmēr lietojam ķirbjus pēc termiskas apstrādes, kad daļa vērtīgo vielu jau zudušas. Šī dārzeņa sastāvs patiešām iespaido: B grupas vitamīni (B1, B2, B12), A, C, PP un K vitamīni, kas sastopami ne visos dārzeņos un augļos. Zaudēt tādu labumu ir noziegums!
:lol: Ingredientu daudzumu var variēt, vadoties pēc tā, kas garšo: var likt vairāk medu, ja garšo saldumi, var pielikt vairāk ingveru, lai mazāk būtu jūtams rūgtenums.

Sastāvdaļas:
* 1 citrons;
* 1 laims;
* 1 vidēja lieluma ingvera sakne;
* 200 – 300 grami ķirbja;
* 200 grami medus.
Pagatavošana:
1. Sagatavo visas nepieciešamās sastāvdaļas. Laimu un citronu aplej ar vārošu ūdeni, tad sagriez gabaliņos ar visu mizu. Ķirbi un ingveru notīri un arī sagriez gabaliņos.
Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Re: Imunitates stiprinasanai

Atbildēt dzivniecins » Otr Okt 18, 2016 8:42 am

Gaļu visdrošāk ir atkaustēt ledusskapī vai mikroviļņu krāsnī un uzreiz pēc tam pagatavot. Atkausēšana istabas temperatūrā ir gana ilgs process, lai ļautu uz gaļas esošajām baktērijām savairoties līdz bīstamam daudzumam. To skaits termiskās apstrādes laikā var netikt pietiekoši samazināts un būt gana liels, lai radītu infekciju vai saindēšanos ar baktēriju producētajiem toksīniem (daļa no tiem var būt termoizturīgi);
• Neēst gaļu katru dienu – tādā veidā nedaudz mazināsi iespēju ievazāt mājās pret antibiotikām nejūtīgas baktērijas, turklāt ir tikai veselīgi ik pa laikam latviešu ierastās gaļas ar katrupeļiem vietā apēst kādu pupiņu sautējumu. Bet tas arī nenozīmē, ka veģetārieši ir pilnīgi pasargāti no rezistentu baktēriju ievazāšanas mājās ar ēdienu – kā iepriekš minēts, tās var nonākt uz dārzeņiem un augļiem no kūtsmēsliem, kas nākuši no lopiem, kam dotas antibiotikas.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 2 un 0 viesi