Rigas zoo

Lietotāja avatars
suse
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Rigas zoo

Atbildēt suse » Tr Jūn 08, 2016 9:30 pm

Rigas zoologiskaja darza ir atkal dzivnieku edinasana atsakta publikos veidos un noteiktos laikos. Var apmeklet so iestadi ieprieks izlasot interneta laikus kurus baro un kur un cikos baro. Es sogad domaju ka jaapmekle jau 2 gadi nav buts sada iestade..
Gribas pabarot ari kadu piemeram lacisus vai kaut ko tadu,,,
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Rigas zoo

Atbildēt druska » Piekt Jūn 10, 2016 11:08 pm

Man visvairak patika pagasgad roni,, tie ne tikia eda bet ari sutija gaisa bucas mums,, tas bija tik forsi,, un vienreiz es redzeju ka viens,, it ka flirtedams, at pleznu iesava trennerei pa pecpusi,, mes ta smejamies.. Man sie prieksnesumi tiesam patik bet domaju ka sogad nesanka aizbraukt jo katreiz man gribas kaut ko vairak,, un viena gada nekas daud znemainas, pat tropu maja
Lietotāja avatars
suse
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 8:25 pm

Atbildēt suse » Tr Sep 21, 2016 8:14 pm

Pateicoties skeletam, laiku lokos ir izveidojušās tik daudzveidīgas dzīvās radības – ātri skrējēji, labi lidoņi, izcili peldētāji, masīvi milzeņi, izveicīgi mednieki, prasmīgi kašņātāji, lunkani šļūcēji un vēl, un vēl. Šeit ikviens apmeklētājs var atklāt daudzus pārsteidzošus un asprātīgus risinājumus, kas izmantoti dažādu dzīvnieku balsta sistēmas optimizēšanai.
Taka macamies vesturi
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Tr Sep 21, 2016 8:46 pm

Ja musdienas ir tik daudz saucamie izmirusie dzivnieki, tiesi ta pat , ka izmirusaas pilsetas. Mna tie dinozauri nav skaidrs, liekas lidzigi, bet katram ir savi nosaukumi,, gints un sugas noteikti. Piemeram man patika ari tagad multenes
Matainais mamuts,,Mītiskais nelidojošais putns dodo,,kur ir multenes ari. Kvaga izmirusi zebru pasuga, kas līdz 19. gadsimtam dzīvoja Dienvidāfrikā. Vel ir daudz un citi , ko pat nezinu
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Tr Okt 12, 2016 3:55 pm

14. oktobrī Rīgas Zooloģiskais dārzs sagaidīs savu 104. dzimšanas dienu un tāpēc jau šajās brīvdienās – 15. un 16. oktobrī gan Rīgā, gan arī filiālē “Cīruļi” rīkojam tradicionālās Dzīvnieku dienas! Jau ierasts, ka Dzīvnieku dienās īpaši ciemos tiek aicināti apmeklētāji, kuri visu savu mūžu popularizējuši dzīvnieku pasauli vārdā vai (un) uzvārdā lietojot kāda dzīvnieka nosaukumu.
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Cet Okt 13, 2016 2:39 pm

Super idejas, butu labi, ja ik pa laikam butu kaut kadas akcijas, kas piesaistitu cilvekus, jo sadi var apmeklet gimenes, cilveki kas ir akcijas gavilnieki un vel pakert kadu lidzi, kompanijas pec. Vispar man ir pazina ar dzivniecisku vardu,,un uzvardu ari
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Atbildēt malv » Piekt Okt 21, 2016 2:40 pm

Rīgas un Rīgas zoodārza simbolikā „zvēru karalim” lauvam ir īpaša nozīme. Tā veidols rotā gan pilsētas ģerboni, gan simts gadus senus zoodārza dokumentus. Tāpēc ir liels prieks, ka šogad sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīta jauna iemītniece – lauva Tori.
Lietotāja avatars
dzivniecins
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Atbildēt dzivniecins » Piekt Okt 21, 2016 3:15 pm

Līdz pat nākamā gada Jāņiem Tori jaunajā aplokā dzīvosies viena. Darbinieki zina teikt, ka lauva ir kautrīga, tāpēc aicina nākt ciemiņus un lauvu izklaidēt. Toties nākamgad jaunajā lauvu mītnē varēs satikt jaunus iemītniekus - divas lauvenes un vienu lauvu no Dienvidāfrikas. Plānots, ka jaunie zoo iemītnieki pie mums varētu atceļot jūnijā. Savukārt Tori tad dosies atpakaļ uz Tallinas zoodārzu.
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Atbildēt zverins » Piekt Okt 21, 2016 4:33 pm

Ta laikam ir vieniga vieta, kur es labprat katreiz apmekletu , katru gadu, ietu, paskatitos izmainas un vienkarsi atpustos.. Tropu maja un pie cuskam neeju, jo neredzu tur izmainas, mani tas neko neiepriecina un nerada velmi uz siem dabas radijumiem vienkarsi skatities,, mani vini brrr nepatik

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi