Likumi

Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Likumi

Atbildēt zverins » Pirm Sep 26, 2016 6:33 am

Jordānijā pie tiesas nama Ammānā svētdien nošauts rakstnieks Naheds Hatars, kuram bija izvirzītas apsūdzības par islāmu aizskarošas karikatūras izplatīšanu.
Viegli un neparspejami kopums un lieta atrisinata
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Re: Likumi

Atbildēt Dora » Pirm Sep 26, 2016 5:39 pm

Nu nekads brinums, bet nezeliba baiga tomer, izrekinas ka grib,, neviens tipa nevar viniem neko padarit, jo nevar to pieradit...
Nekad un nekur man liekas,,islama karikaturam vai vispar izslams ir bistams,,
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Likumi

Atbildēt malv » Pirm Sep 26, 2016 5:55 pm

Likuma prieksa vainiga nav, nebija un nebus.. Tiesa, linca tiesa notika, visu ko vajadzeja , atrisinja,,bez problema, noteikti lozmeteju neatradis , ari pasu snaipera nebus, bet maciba tikusi visiem gan politikiem gan zurnalistiem, un valdiba neko neizdaris,, negrib jo nevar,,
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Likumi

Atbildēt zverins » Tr Sep 28, 2016 9:14 pm

ja bērns veikalā saplēš vai kā citādi sabojā preci, arī pārtikas vai nepārtikas, kvalificējami kā materiālo zaudējumu piedziņa saskaņā ar Civillikumu. Piemēram, šī likuma 1780. pants nosaka, ka "zaudējumi, ko nodarījis bērns līdz septiņiem gadiem, garā slimais vai arī rīcības spējīga persona nesamaņas vai gara traucējuma stāvoklī, jāatlīdzina no viņu mantas, ciktāl tas neatņem viņiem viņu uzturam nepieciešamos līdzekļus. Ja pie tam pielaiduši kādu neuzmanību tie, kam minētās personas pienākas uzraudzīt, tad par zaudējumiem atbild vispirms tie ar savu mantu…"
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Likumi

Atbildēt druska » Cet Sep 29, 2016 9:40 am

Ja biezi jau ir jauzstaj, kas ari ir,, ka parak sauras ejas un ka nevar izbraukt normali ar ratiem. Loti biezi ir ta. Ja ja berns grabstas pa visu pec kartas un saples tas ari nav ta isti pareizi.
Biezi ir ta, ka ja ir tava taisniba, vajag to pieradit, bet ja tiesam vainigs berns, tad neko nevaretu izdarit, bet ja tiesam.
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Likumi

Atbildēt malv » Piekt Okt 07, 2016 2:32 pm

Aktuāla problēma Talsos ir iespēja normāli nokļūt līdz bērnu spēļu laukumam ar bērnu ratiņiem. Sakiet, lūdzu, vai tiešām nav iespējams uztaisīt normālu ceļu līdz bērnu laukumam, lai tur varētu doties arī māmiņas, kurām ir bērni ratiņos?”
ilsētas reljefa dēļ gājēju celiņu izveide vietām ir apgrūtināta – bērnu laukums ir viena no šādām vietām. Nav noslēpums, ka šis laukums ir vismaz desmit gadus sens un izvēlētā atrašanās vieta no piekļuves viedokļa nav pārāk veiksmīgs risinājums.

Laika apstākļu ietekmē grantētie ceļi, kas tiek izmantoti piekļūšanai šim laukumam, tiešām kļūst grūti izbraucami. Vairākas reizes gadā šo vietu apsekojam un iespēju robežās celiņus sakārtojam. Drīzumā veiksim atkārtotu apsekošanu un novērsīsim iespējamās nepilnības.

Atgādinām, ka Talsu novada dome ir apstiprinājusi Talsu pilsētas deviņu pakalnu koncepciju, kas paredz pakāpenisku pakalnu labiekārtošanu. Šovasar Talsu pilsētas pārvalde kopā ar pašvaldības speciālistiem ir izstrādājusi veicamo darbu plānu Krievragkalna apkārtnes labiekārtošanai – tas paredz Vilkmuižas ezera apkārtnes labiekārtošanas, skeitparka un bērnu laukuma atjaunošanas darbus, kā arī risinājumu pieejamības uzlabošanai vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Zināms, ka šāda veida darbi prasīs ievērojamus līdzekļus, tāpēc patlaban vēl ir pāragri spriest par konkrētiem termiņiem, jo tas lielā mērā ir atkarīgs no pašvaldības budžeta un līdzfinansējuma piesaistes iespējām.
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Likumi

Atbildēt druska » Pirm Okt 17, 2016 11:18 am

Valdības atbalstītie Izglītības likuma grozījumi, kas paredzēs iespēju atlaist valstij un Satversmei nelojālus pedagogus, nodrošinās iespēju ierobežot ārvalstu centienus ietekmēt Latvijas valsts izglītības sistēmu, uzskata Drošības policija (DP).
DP neesot piedalījusies Izglītības likuma grozījumu izstrādē, taču uzsvēra, ka dienesta rīcībā ir informācija par vairākiem gadījumiem, kad Izglītības kvalitātes valsts dienests pēc sūdzību saņemšanas no skolotājiem, vecākiem un valsts amatpersonām līdz šim nav bijis pilnvarots vērsties pret nelojāliem skolu direktoriem un pedagogiem.
malv
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 8:41 pm

Re: Likumi

Atbildēt malv » Tr Okt 19, 2016 5:30 pm

Cik ilgi būs jāgaida, līdz valsts institūcijas sāks rīkoties un mainīs likumdošanu, lai iedzīvotājiem garantētu lielāku drošību? Vai tiešām jāpienāk brīdim, kad kāda atstāta soma vai sainis uzsprāgs? Cik ilgi vēl būs jāpacieš tā saucamo jokdaru zvani par it kā ievietotiem spridzekļiem stacijās un citviet? Jāatceras, ka tie nav nekādi joki, tā ir rīcība, kas ne tikai aizkavē simtu un tūkstošu cilvēku ikdienas gaitas, rada lielus zaudējumus privātpersonām un uzņēmumiem, bet arī ietekmē vispārējo drošību. Tāpat jāatceras arī par telefonkrāpniekiem, kuri, izmantojot cilvēku uzticēšanos, joprojām apkrāpj iedzīvotājus dažādās Latvijas pilsētās.
Aigars Evardsons
Latvijas Juristu apvienība
Lietotāja avatars
druska
Atbildes: 443
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Re: Likumi

Atbildēt druska » Cet Okt 20, 2016 4:22 pm

Evardsons ir ritigais runatajs. Vins savu lietu zin, gan juridiski gan faktiski dzive. Mna ltads ka Evardsons saktu biezak veiktu publikacijas vai veiktu skaalakas publikacijas un intervijas , varbut kads ieklausitos.
Bet ja vins stingrak uzstatu u likuma izmainam,, vairak un skalak
Lietotāja avatars
zverins
Atbildes: 448
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:24 pm

Re: Likumi

Atbildēt zverins » Otr Feb 21, 2017 7:29 pm

Doma visu laiku,par likuma izmainam, ka var musu valsti mainities likumi, ka vistai cali,, izmainas, izmainas un katreiz sliktakas un briesmigaki notikumi ar to sekam..

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi