Leni datori - Kapec?

Lietotāja avatars
dzivniecins
Atbildes: 443
Pievienojies: Sest Mar 19, 2016 1:49 pm

Re: Leni datori - Kapec?

Atbildēt dzivniecins » Tr Jūn 29, 2016 8:39 pm

Iedomajaties dators nav slikts, bet maza atmina,, nu tiesam maza atmina , Si maza ipasiba man loti kaitina, jo atrums lidz ar to nav tas labakais, un kopuma palenina visu..
Piemeram Bija Lenova, kas bija ka izlaista dazos eksemplanos. parejas variants, noplisa un tagad esmu bez datora,, mekleju jaunu, bet saku tikia skatities un vel sis meklesans proces priekss, labi vel ka dators bija ne tas jaunakais jau 5 gadi bija apkart
Lietotāja avatars
dzivniecins

Atbildēt dzivniecins » Pirm Aug 01, 2016 7:52 pm

Kāda ir atšķirība starp Intel Core i3, i5 vai i7? Mūžīgais jautājums, kurš rodas izvēloties savu jauno datoru . Šie procesori ir ar diviem kodoliem, kas ir pati galvenā atšķirība no tā lielākajiem brāļiem. Lai arī ir divi kodoli, nevajag uzreiz tos izbrāķēt, jo procesori ir pietiekoši jaudīgi, lai spētu darbināt lielāko daļu mūsdienu datorspēles ar augstiem iestatījumiem, nemaz nerunājot par foto apstrādes programmatūru u.c. lietotnēm.
Papildus diviem fiziskiem kodoliem, Intel Core i3 ir aprīkoti arī ar diviem virtuāliem kodoliem, kas ļauj procesoram veikt aprēķinus četros pavedienos. Līdzīgi kā tas ir ar četru kodolu procesoriem, taču divi šajā gadījumā ir virtuāli un savu funkciju pilda godam.
Dora
Atbildes: 230
Pievienojies: Pirm Jūn 27, 2016 6:25 pm

Atbildēt Dora » Tr Aug 03, 2016 8:32 pm

Meginaju lidz sanaca un nesanaca pievienot arejo cieto disku .Penoju kabeli no vienas puses uz ārējo disku savienotājs (USB / mini-USB), un, no otras-in USB savienotāju datora.
Pēc savieno ārējo disku ar datoru, pagaidiet, kamēr iekārta būs atklāt jauno ierīci.
Click "Start" un dodieties uz cilni "My Computer".
Kreisajā slejā, meklēt savas ierīces no saraksta un noklikšķiniet uz tā divas reizes ar peli.
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Cet Aug 04, 2016 4:30 pm

Man reiz aribija arejais cietais diska,, profins pedinas nevareja pievienot,, iemesla neatradas.. Pec 2 gadiem kaut kam vajadzeja un es atcerejos,, lai pamegina,, atradam, pameginajam, viss gaja..
Varu drosi teikt,, ja kads mak tad mak,,, ja ne jamet ar ,,,zupu,,Es ta divus gadus noticeju, ka nav labs..
Lietotāja avatars
dzivniecins

Atbildēt dzivniecins » Otr Okt 04, 2016 9:43 pm

Jūsu datorā stāv ļoti daudz privātās informācijas, piemēram interneta pārlūka failos paroles. Ja datorā nonāk kāda kaitīgā programmatūra, piemēram kāds vīrus, tad ir liela iespējamība ka Jūsu paroles un privāto informāciju var nozagt! Vēl datorā glabājas cita veida informācija kas bremzē sistēmu un aizņem vairāk atmiņas uz Jūsu cietā diska...
Tā tad, programma CCleaner nav pārāk liela, un nepatērē daudz resursus! CCleaner ir brīvi lietojams uz jebkura datora, un ļoti ērts, kā arī kvalitatīvi veic savu funkciju - iztīrot sistēmu no visāda veida drazām! Ļoti labs palīgs antivīrusam!
Lietotāja avatars
druska
Pievienojies: Pirm Mar 21, 2016 11:47 am

Atbildēt druska » Tr Okt 12, 2016 8:17 am

Mes pa nakti atpusamies nevis iemiegam vai snauzam. Datorus mes biezi iemidzinam vai noliekam uz save rezima.Viens no labakajiem variantiem, ir tomer izslegt datoru, kas nozime, vins atpusas, sakarto info pa plauktiniem, un virtualo aiznemsanu ari sakarto vietas zina. Ja to nedara,, datoram ir gruti stradat ari kaut kad neatpusoties
Lietotāja avatars
dzivniecins

Atbildēt dzivniecins » Pirm Okt 17, 2016 4:55 pm

Nestrādā skaņa. Draiverus esmu uzlicis īstos no mātesplates mājaslapas. Dators rāda, kad tiek pievienotas austiņas, bet nekādas skaņas nav. Vienkārši pēkšņi pazuda. Ir mēģināts draiverus arī pārinstelēt. Skaņas karte - realtek high definition audio
OS - Windows 7 x64 Pamatplate msi 870-c45 (fx) v2 Kā arī man ir divas OS. Otra ir Windows 8 un tur skaņa strādā.

Atgriezties uz

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: 1 un 0 viesi